| Tara_2979 a întrebat:

Cum pot sa vad imaginile in miniatura fara sa le deschid-Mai exact-Toate imaginile pe care le am imi sunt deschise cu Windows Photo Viwer, si in loc sa arate imaginea respectiva in miniatura, apare iconita de la Windows Photo Viwer, asta la toate imaginile.
Pe mine pa paste gandu de cum as putea sa vad in loc de iconita de la Windows Photo Viwer imaginile respective in miniatura fara a mai fi nevoie sa le deschid, ci doar sa le vad direct?

1 răspuns:
| cristian92 a răspuns:

Daca ai windows xp dai click dreapta in folderul respectiv, view -> Thumbnails