| Tudor_Marian_1993 a întrebat:

Cum pot scapa de lag cand filmez la MineCraft?
FUNDA cine stie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti setarile corecte la joc,updateazati placa video si jocul, driverele, windowsu si in primul ce PC ai? componentele, procesor, etc happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cozon3 a răspuns:

Incearca sa filmezi cu Fraps sigur nu o sa-ti faca lagwinking

| Tudor_Marian_1993 explică:

Am un pc cu placa gigabyte procesor Intel inside nu stiu cum si 4 si filmez cu fraps
mai mult nu stiu

| Tudor_Marian_1993 explică:

Eu am fraps si tot are lag am facut setarile am update de 3 ori la joc degeaba.
P.S:componente:placa video gigabyte si procesor:Intel inside pentium