| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cum pot schimba data nasterii de la yahoo messenger? Urgent!

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

E nasol ca data nasterii nu se poate modifica, prin simplul motiv ca nu te-ai nascut intr-o zi fixa care nu poate fi modificata. Si eu am vrut sa ma fac cu un an mai mare pe fb, dar nu am putut. O zi buna!

3 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna nu poti schimba aceea data o data pusa acolo ramane

| TomyRO a răspuns:

La setari/optiuni.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa explică:

Eu va multumesc ca m-ati avertizat ca nu se poate modifica... facusem un ID pentru o fata si cu Id-ul asta nu mergea sa-i faca FB ca era prea mica, dar i-am facut altul big grin