| Buzuliuc_Alex_1998 a întrebat:

Cum pot sterge FIVEM din PC nu il vede in uninstall a program si uneori in GTA ONLINE imi da eroare si intra in storymode ce pot face? FUNDAwinking

1 răspuns:
| KlibrDM a răspuns:

FiveM nu modifica nimic din GTA V, el doar citeste fisierele, ma indoiesc ca eroarea pe care o primesti in GTA Online este cauzata de FiveM. FiveM nu cred ca are fisiere separate decat ce e in folderul lui, daca stergi ce e acolo, cred ca te-ai scapat de el. Dar repet, ma indoiesc ca problema este cauzata de FiveM, da un Verify integrity of game files la GTA V inainte de a sterge FiveM.