| SorinAdi a întrebat:

Mi-am descărcat FiveM pe PC și când am dat pe el nu mi-a apărut serverele mi-a aparut StoryMode de la GTA V, trebuie să îmi apară așa sau nu este ceva bine? Aștept un răspuns

2 răspunsuri:
| AllexC a răspuns:

Normal trebuie sa te bage intr-o interfata ''HOME'' iar in dreapta ai sectiunea ''Servers''. Acum nu stiu cat de corect ai instalat tu FiveM. Iti recomand sa cauti tutoriale pe YT si sa urmezi pasii. Nu este greu.

| SorinAdi explică (pentru AllexC):

Pe mine nu m-a pus să selectez unde este GTA 5, o fii din cauza asta?