| Uzun_Nita_1976 a întrebat:

Cum pot trimite invitatie pentru,, 8 ball pool" altor persoane care nu sunt in lista de prieteni... exemplu mie imi trimit invitatie pentru a juca impreuna persoane care nu sunt in lista mea pe Facebook

1 răspuns:
| JustAskingBruh a răspuns:

Dai la add friends si in loc de nume orice jucator are in dreapta sus la ei pe profil ceva numit unic id si e ceva de genu DSLK-SDLKS-SAKS, pe cine vrei sa bagi la prieteni il rogi sa iti dea id si scrii acolo id-u lui si o sa il gaseaca