| xAdii a întrebat:

Cum poti face technica secreta pe pokie ninja 2 original sau cum poti sa dai sa nu se bata atomat cand te bati cu altii.Sau cum poti sa iti alegi un alt caracter cum ar fi (Itachi Uchina; Deva Pain; etc...)Dau funda.Va rog raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| LaLooxD a răspuns:

Salut,tehnica secreta o face caracterul intr-o lupta cum se nimereste(e o sansa cam de 25% pe lupta sa o faca atunci cand adversarul are mai putin de jumatate de viata), nu la alegerea ta.Cand te bati cu altii se bate automat pentru ca asa e jocul, e un joc 2d, totusi...
Si acele costume le faci prin sintetizare sau le castigi la evente happy. Sintetizare o gasesti in inventar, in dreapta unde ai 4 casute,iti dai tu seama care e sintetizarea, si acolo pui iteme cu valoare mare de sintetizare(scrie la fiecare item in detalii ce valoare are), pui un costum bunicel, si speri sa pice un costum portocaliu(costumul portocaliu e cel mai bun, cel albastru mediu si cel gri slab..iti dai seama care cum e dupa culoarea cu care este scris numele costumului). Sper ca te-am lamurit, Funda?happy