| Orez a întrebat:

Repede raspundeti. Ninja a murit? Cica da.

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Despre ce dracu vorbesti? Care ninja, ca erau clanuri intregi.

| Wr3nch a răspuns:

A fost clonat destul de repede din moment ce face stream chiar acum :))
https://www.twitch.tv/ninja

| Orez explică (pentru Wr3nch):

Măi exista o aplicatie pe twich in care, sa zicem ca ai facut un live. Bun. Poti sa il repostezi fara ca tu sa fii live. Cred ca dr lupo la repostat. Aplicatia asta reda un live.

| AgentTorque a răspuns:

Nu a murit... nu crede toate prostiile de pe net

| Cosmin86 a răspuns (pentru AgentTorque):

De unde stii? Au fost zeci de mii de ninja in o gramada de clanuri, de unde stii tu CARE am murit si care traieste?

| AgentTorque a răspuns (pentru Cosmin86):

Wow ce necro ai dat

| Cosmin86 a răspuns (pentru AgentTorque):

Esti idiot?

| AgentTorque a răspuns (pentru Cosmin86):

Postarea era despre Ninja ..ala care joaca fornait....si nu a murit lol

| Cosmin86 a răspuns (pentru AgentTorque):

Ce dracu e ala fornait? ninja erau asasini platiti, nu "jucau" ceva.

| AgentTorque a răspuns (pentru Cosmin86):

FORTNITE...E unul pe nume NINJA care joaca FORTNITE si ala a intrebat daca a murit si normal ca nu a murit