| hardspeed051 a întrebat:

Cum poti sa faci mai multe Souls pe Mortal Kombat X mobile?!
Fara hack-uri sau alte prostii!

Răspuns Câştigător
| prodatory2k a răspuns:

Fa daily objectives, challenge-uri, poti sa te uiti la 3 reclame pe zi cu 3souls/reclama. Daca nu joci o perioada puneti caracterele in quest mode. Astea sunt cam toate metodele disponibile fara hack sau bani.

| zdrentis a răspuns (pentru prodatory2k):

Poate ma poti ajuta si pe mine cum fac sa imi apară la quest mode tower-ul cu klassic reptile doar odată l-am facut si ma joc de foarte mult timp la quest mod si am deblocat si următoarea locatie la quest dar vreau sa fac cumva sa pot sa imi apară din nou sa fac questuri in care sa imi dea ochi de reptile sau ce erau alea si sa imi dea tower-ul secret ce trebuie sa fac

| hardspeed051 explică (pentru zdrentis):

Daca te referi la quest-ul din jocul Mortal Kombat X mobile trebuie sa astepti pana Administratorul vor activa din nou acel quest in care sa primesti ca premiu ochi de reptila si sa faci 250/250 si dupa sa te lupti cu boss-ul Reptile.Dar respectivul quest e cam de 2-3 pe an.