| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa intervi cand isi face intrarea dusmanul tau vorbesc despre jocul wwe ultimate impact 2011! va dau funda :-d

Răspuns Câştigător
| GaBeL24 a răspuns:

Deci fi atent eu am wwe 2012 ultimate impact oricum e la fel... daca vrei sa til dau contact id : cojocarugabi40...

Si la intrebarea ta poti face asta apasand guard ( adica de ex c ) depinde cu ce te aperi tu la mine e cu c
Cand scrie acolo ca intra cpu atuncea dai cand scrie langa el cand intrawinking succes
funda?