| Essekar a întrebat:

Cum pun bind pe tasta delete? la cs 1.6... scriu in cfg bind "DELETE" "buyammo1" si imi zice in cs ca delete is not a valyd key .....de ce? ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Intelege, de pe DELETE nu poti pune bind! Alege orice alta litera din alfabet si intrii in config.cfg, scrii bind TASTA "buymenu".

2 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Nu poti pune bind pe o tasta invalida! Bind-ul se poate pune numai din litere din alfabet! Nu poti pune bind pe alte taste in afara de cele cu inscriptia unei litere din alfabet.

| Essekar explică (pentru gmxromania78):

Ok daca imi spui si mie ce pun inn config sa imi iau si eu gloante armura si grenazi si def pe delete iti dau funda... te rog ajuta-ma disper!

| gmxromania78 a răspuns (pentru Essekar):

Intelege, de pe DELETE nu poti pune bind! Alege orice alta litera din alfabet si intrii in config.cfg, scrii bind TASTA "buymenu".