| bRixeD a întrebat:

Cum resetez rezolutia la Counter strike 1.6 daca nu pot vedea jocul deoarece imi scrie pe monitor "mod not supported".Am setat o rezolutie prea mare care nu o suporta monitorul.Se aude, merge dar nu pot vedea.

7 răspunsuri:
| aL3XyN0 a răspuns:

Hm...cauta un cfg ceva prin folderul jocului! Funda?

| bRixeD explică (pentru aL3XyN0):

Pai. n-am bagat nici un cfg cod. nimic.Pur si simplu am pus rezolutia maxima si imi scrie "mode not supported".

| aL3XyN0 a răspuns (pentru bRixeD):

Eu ma refeream sa setezi rezolutia din cfg...ai incercat C:/Users/'Name'/My Documents/Valve sau ceva de counter strike? daca cauta prin folderul jocului ceva cu config. daca il gasesti ma anunti

| bRixeD explică (pentru aL3XyN0):

MA gasit config.cfg si mai multe cu cfg.Le sterg? Raspundemi cat mai rapid posibil.Multumesc

| aL3XyN0 a răspuns (pentru bRixeD):

Cauta Video sau ceva gen 800x600, 12800x700 BAFTA!

| bRixeD explică:

P.S. Am incercat sa-l dezinstalez si sa-l reinstalez iaras, dar n-a mers, am incercat pe la Propietati la Counter dar nimic.Va rog spuneti-mi cum sa-l rezolv. Dau funditabig grintongue.

| bRixeD explică:

Am gasit config.cfg
Il sterg?