| gabytofan a întrebat:

Cum rezolv eroare asta de la minecraft: Error:Could not create the Java Virtual Machine.

Error:A fatal exception has occurred.Program will exit. Plz am incercat multe metode dp net dar nu functioneaza !

3 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Reinstaleaza Java.
Te duci pe site-ul lor si le descarci programul si gata.

| SuNtTaReCufUnDa a răspuns:

Buna sa iti zic ceva la Minecraft iti trebuie sa-ti instalezi Java.
SI eu voiam sa imi instalez Minecraft si nu stiam cum sa fac ca sa mearga, iar un prieten mi-a spus sa instalez Java si totul a mers bine.
Fundahappy

| gabytofan explică (pentru SuNtTaReCufUnDa):

Pff ma eu am jucat 2 ani minecraft am java lol doar ca de o saptamana imi da eroare asta