| bogdi504 a întrebat:

Cum rezolv problema la jocul don't starve imi apare cand intru in el ecranul negru si imi spune error during initialization?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Iti duce sistemul?

2 răspunsuri:
| bogdi504 explică:

Imi duce nu de la sistem e problema problema asta o au si altii...

| bogdi504 explică:

Am rezolvat era de la laptopt...L-am schimbat cu altul si acum merge.Sau cred ca era de le fisierele gen Klei sau care se mai instalau odata cu jocul ca am luat jocul separat l-am pus pe alt laptop si merge bine acum.