| sebn a întrebat:

Salut TPU
Dece imi da eroarea asta eror during intilalization la jocul don't starve?

Răspuns Câştigător
| Andrei9822 a răspuns:

Salut pai in primul rand chiar nu conteaza daca are virusi sau nu jocul tot ar trebui sa se instaleze, dupa aceea tiar afecta PC-ul.
2- Poate nu l-ai luat de pe un site rezonabil.
3-In cel mai rau caz nu iti merge din cauza cerintelor de sistem.
Sa iti explic eroarea ta este asa"eror during instalation"(Poate am scris gresit dar ai inteles tuwinking ) asta inseamna instalarea este prea dura, poate ar trebui sa micsorezi viteza de instalare la low. Si dupa cum am spus mai sus s-ar putea sa nu fie PC-ul tau compatibil cu jocul. Bafta! Daca ai vrea si daca te-am ajutat ai putea sa imi dai funda re rog mult. BAFTA din nou!

| sebn explică (pentru Andrei9822):

Dar cum micsorez viteza la instalare?

| Andrei9822 a răspuns (pentru sebn):

Asta depinde de stagiile de sinstalare adica cand dai "Next->next"(intelegi?!)
Si trebuie sa iti apara doua chestii intr-un dreptunghi. Dar si eu am avut jocul si nu apare. Depinde de instalare. As putea spune ca nu merge pur si simplu. Dar incearca alte jocuri tari cum ar fi Prince of persia primele 3 serii. Sunt foarte interesante. Ok bafta in continuare.

3 răspunsuri:
| MaXgAn2112 a răspuns:

Poate ca l-ai luat dp net si are virusi
eu il am pe steam