| crisstyanito a întrebat:

Cum sa cresc mai repede in metin2 ro de la lvl 19?
va rog raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| Killzone a răspuns:

Fratele meu daca vrei sa cresti repede unu itri trebuie itm cel putin +6+5+4 ca fara ele nu ai ce face si de la lv 19 te duci intr-un loc cunoscut de tine ca are muti mobi ca de exemplu map 2 gasesti tu ceva. Daca vrei sa faci si multi bani farmeaza la metine deoarece pietrile cartile etc... sunt scumpe mai ales cele importante sau daca e incearcati norocul la pescuit daca primesti perle te-ai umplut de bani.Dar sa revin la intrebarea ta deci cel mai bine e sa ai itm + si sa te duci in map2 intr-un loc cu multi mobi si sa-ti faci lure.De la 30 te duci la arhani pana la 35 iar apoi daca ai itm incearca la Bo. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| stefan350 a răspuns:

+eaza-ti itemele si mergi map 2 pana la 30 intr-un loc unde sunt multi de la 30 mergi in valea orcilor in mij.winking apoi templul hwang etc...