| BaiatBunCareJoacaMinecraft a întrebat:

Cum sa crest cel mai bine daca esti saman ai lv 35 si nu ai armatul si unde sa cresti? Cum poti sa joci minecraft fara sa il dowlandezi? Care este un joc fain fara download ( preferabil multiplayer cu id si pass)? Cum sa aflii parola la metin fara mess ( cu hack ceva )? Cum sa aflii o parola

2 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

O sa-ti raspund doar la prima intrebare, deci nu ai cum sa cresti daca esti saman decat daca dai buff si sa te creasca altii, sau daca ai iteme ff bune.

| BaiatBunCareJoacaMinecraft explică:

Cum sa cresti cel mai bine daca esti saman ai lv 35 si nu ai armatul si unde sa cresti(pe mt 2 ro)? Cum poti sa joci minecraft fara sa il dowlandezi? Care este un joc fain fara download ( preferabil multiplayer cu id si pass)? Cum sa aflii parola la metin fara mess ( cu hack ceva )? Cum sa aflii o parola de PC ( sa zicem un calculator care are parola si are un singur user si mai ai alt caculator fara sa pui sd windows si alte sidiuri?