| Marjineanu_Sandra_1997 a întrebat:

Cum sa cumpar o masina si sa fac o piscina pe Sims 4, nu gasesc nicaieri. Ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Pot sa te ajut la masini... Este o comanda in joc (cheat) in care poti face masinile de jucarie sau chiar orice obiect mai mare. Asa fac multi pentru a avea masini dar doar de decor.

| Lorena1234567890 a răspuns:

În The Sims 4 mașinile sunt inexistente!
Piscinele nu cred că se găsesc.
Deci ceea ce îți dorești de la The Sims 4, nu există.Să sperăm că, o viitoare versiune a jocului ne va permite să le folosim.
Cu bine!

| Lorena1234567890 a răspuns (pentru Lorena1234567890):

Scuze,poți să-ți faci piscină.
Te duci unde îți arată casa și cauți un fel de fantână.
Și dacă vezi în timp ce joci, mașini ce sunt conduse, ele sunt doar de decor.