| Qu1ckSil4eR a întrebat:

Cum sa fac baloti la farming simulator 2011 plzzzzz primul care zice si ii bine

Răspuns Câştigător
| claudyo a răspuns:

Se numeste ballenpresse big grin

7 răspunsuri:
| VallyAcE a răspuns:

Hey Qu1ckSil4eR,tie iti merge farming simulator 2011 multiplayer?

| claudyo a răspuns:

In timp ce joci farming apesi pe P si dai acolo sus pe sageata aia din dreapta pana ajungi la balotiera, o cumperi iti iei un tractor si mergi dupa ea, mergi cu ea pana in locul in care ai recoltat si apesi pe B si apoi apesi pe 2 si nu mai trebuie sa accelerezi pentru ca se accelereaza singur... Daca vrei sa ai mai multi bani intri in My Documents:My games:farming simulator intrii in save game(in care ai salvat ultima data)si ai acolo un fisier numit "careersavegame"il deschizi cu notepad si scrii acolo la money 999999999. Spor la agriculturalaughing.

| Qu1ckSil4eR explică (pentru claudyo):

Da mai da nu stiu cum arata balotiera
sau cum se numeste
e pe limba germanabig grin

| Qu1ckSil4eR explică (pentru claudyo):

Cum se numeste balotiera aia
e pe limba germana si nu stiu cum arata

| Qu1ckSil4eR explică (pentru claudyo):

Auzi
dar daca vreau sa car baloti in afara de remorca aia
cum fac?

| claudyo a răspuns (pentru Qu1ckSil4eR):

Nu se prea pote numai cu remorca aia speciala de carat balotibig grin

| claudyo a răspuns (pentru Qu1ckSil4eR):

Se numeste ballenpresse big grin