| Crudu_Valy_1999 a întrebat:

Cum pot face si eu baloti la farming simulator 2013? Si din ce fac baloti?

Răspuns Câştigător
| Dragos636 a răspuns:

Mai intai cumpara p masina de facut baloti(este una de fscut baloti rotunxi si alta de facut bsloti patrati), iar balotii îi faci din paiele care ies din spatele combinei. Funda?

1 răspuns:
| DarkTwister a răspuns:

Pai e foarte simplu! In primul rand iti iei o balotera... ea este de 2 feluri, la alegere, apoi din resturile de la grau porumb etc faci balotii trecand cu balotera peste resturi! DAR AI GRIJA CA DACA FACI BALOTI SAR PUTEA SA AI NEVOIE SI DE O MASINA DE STRANS BALOTI! Sper ca te-am ajutat