| Toderica_Fabian_1995 a întrebat:

Cum sa fac sa imi mearga Minecraft 1.8? Cand intru in el imi apare Stema de la Mojang si dupa nu se mai incarca! Ce pot face? Va rog ajutati-ma! Dau fundita! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Stolniceanu_Iustin_1997 a răspuns:

1.Incearca launcherul asta(daca nu ai cont premium):https://mega.co.nz/#! FcpCxabC! M4iv58SLHHODllNScAmzETW-W4pD2WnMObcbtv59plk
2.Daca ai un antivirus de la ESET iti pui alt antivirus
3. Dupa ce ai facut primii doi pasi stergi. minecraft(pentru a ajunge la. minecraft trebuie sa scrii in run sau in bara de cautare de jos de la Windows %appdata%)(Salveaza folderul saves)!
4.Incearca sa joci pe 1.7.2
5.Daca iti merge pe 1.7.2 si nu iti merge pe 1.8 inseamna ca ai o placa video cu OpenGL out-of-dated!

| Toderica_Fabian_1995 explică:

Si cun pot sa ii fac update? O sa incerc ce ai spus tu si daca merge iti dau funda!winking