| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

Cum sa fac sa mearga F1 2011, ? am folosit s daemon tools, si tot imi zice Wrong disc inserted.
Please insert the original "F1 2011" CD/DVD? ce as putea face sa imi mearga? funda!

2 răspunsuri:
| abel001 a răspuns:

Pai dupa ce il instalezi, intri in My Computer, dai click dreapta pe unitatea in care ai montat imaginea de la joc, si dai open... dupa, cauti un folder cu numele crack, sau razor, si copii toate fisierele din el in folderul in care ai instalat jocul...happy

| alexim14 a răspuns:

Imi pare rau dar nu pot sa te ajut, nu stiu ce trebuie sa iti zic ca sa faci, dar sa te intreb ceva. Am copiat jocul Pes 6 de la un prieten si cand dau click pe fisierul de executare a jocului imi zice : The properly to initialize failed. Ce inseamna asta si ce as putea sa fac? Daca stii ceva ajuta-ma te rog. Sau da-mi un link de unde as putea sa descarc ceva folositor pentru problema mea. Pa