| IceCreamDoll a întrebat:

De ce nu merge Gta San Andreas. Il am pe un Dvd de la o ruda, l-am instalat dar nu merge. Am incercat si cu Daemon Tools si tot nu vrea sa mearga. Cand dau dublu click pe gta_sa imi da eroarea wrong disc inserted please insert
the Cd/Dvd. Am cautat si pe youtube si pe net si tot n-am gasit ceva care sa ma ajute. Cine imi zice cum sa fac jocul sa functioneze are fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Dacă l-ai instalat şi a mers totul bine, pune-i crack-ul! dacă instalarea a mers cu probleme, încercă să i-ei alt san andreas după net sau de la un prieten, dacă vrei un crack bun add lord. evolution@yahoo.com ţi-l dau pe al meu, dar dacă instalarea a mers cu belele, vei încerca degeaba.

1 răspuns:
| drak3_6120 a răspuns:

Eroarea poate fi in primul rand, si cel mai probabil din cauza ca nu ai Crack-ul. Incearca sa il iei de pe net si il copiezi in folder-u' cu jocul. Sau daca nu e asta probabil ca nu e bun cd-ul facut de ruda ta...parerea mea e ca mai bine il descarci de pe net. Un site bun ar fi http://www.thepiratebay.com/. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?:D