| Melly5 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai mi se opreasca internetul, cand vorbesc la telefon? ( internetul de pe telefon) am avut datele mobile pornite si m-a sunat o prietena sa vorbim si voiam sa o tin pe difuzor si sa stau si pe Facebook, dar nu imi mergea sa aprind netul. Oare care este problema?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Problema este că telefonul are doar un singur modul de intrare / ieșire și ăsta merge FIE pe date, FIE pe voce. Nu poate pe ambele simultan.