| LombardTeamGaming a întrebat:

Cum sa gasesti parola la un e-mail. O data am observat ca cineva mi-a schimbat parola de email si vreau sa o gasesc si saintru pe mailul meu. Daca imi spuneti cum sa gasesti parola FUNDA!

4 răspunsuri:
| NixonRed a răspuns:

Paii... daca ai retinut raspunsurile la intrebarile de la creerea contului e usor, "am uitat parola" scrii e-mailul si dupa intrebarile, iar daca nu mai stii raspunsurile, putin cam rau straight face, dar daca ai completat casuta cu e-mail secundar (sau ceva de genul o sa iti vina parola pe e-mailul secundar). Sper ca te-am ajutat!

| LombardTeamGaming explică (pentru NixonRed):

Da dar apoi trebuie sa suni la o clientela.Eu vreau doar sa imi recuperez parola.

| AnonimVVV a răspuns:

Daca nu stii raspunsurile la intrebari esti null. Iar daca descarci tot ce ti se da o sa ramai si fara celelalte parole posibil ca tu sa fi avut keylloger in pc nu incerca sa acesezi contul vechi vei fi prea vulnerabil creazati alt cont ca nu mori

| LombardTeamGaming explică (pentru AnonimVVV):

Contul de e-mail trebuie ca sa intru pe net, fara el nu mai am posibilitate sa intru pe ntetu meu.Acum merg de la un wi-fi public da nu e asa de bun ca asta de casa.