| gratian a întrebat:

Cum sa imi adaug prieteni in lista de prieteni la farmerama funda

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Sal,deci uremaza pasi urmatori si vei adauga prieteni doriti.
1)-Te loghezi pe farmerama, intri in joc.
2)-Si pe partea dreapta a ecranului iti apare ca o linie cu niste patrate si un plus mic langa ele.
3)-Apesi pe acel plus si iti deschide o fereastra si acolo te intreaba ce fermieri vrei sa inviti.
4)-Scri numele la fermierul respectiv si dai pe adauga.
5)-si toti jucatori de farmerama ii gasesti pe forumu farmerama si de acolo le iei numele lor.
Ok, funda te rog.

1 răspuns:
| obsercvayr a răspuns:

Arata un plus acolo parca. si dai pe el, si scrii numele care vrei sa il ai ca prieten si dai add. Funda?