| NeckyAndreea a întrebat:

Cine are cont pe Farmerama? Cum adaug un prieten pe lista de prieteni? Primul care raspunde si explica cel mai bine primeste funda! Si sa lase si user-ul lui pentru lista.User-ul meu este Andreea101100.

Răspuns Câştigător
| KidOoNh a răspuns:

Deci in dreapta ai o lista de prieteni cred ca au fete de cai deci dai pe fetele alea de cai si parca ai 2 poze una parca un cufar cu mamudele noah langa el este o poza parca cu o sageata curba noah dai pe aia si acolo scrii numele userului si dai invita sau poti sal invit sa joace farmerama adica sai trimis un mail numa scrii mailul acolo si dai invita funda aaa pentru nelamuriri da-mi un mesaj pe privat sau pentru toti ceilalti care nu mai au lamuriri

2 răspunsuri:
| angel4v3ryour a răspuns:

coolin dreapta paginii ai mai multe iconite... dai click pe una din ea si dai la adaugare prieten ori scrii numele de user ori adresa de mail pe care vrei sa o scriiwinking

| NeckyAndreea explică:

Multumesc pentru raspunsuri si felicitari castigatorului!