| DenisIonut01 a întrebat:

Cum sa ma conectez la gta sanandreas multiplayer?

P. S am dat acol la programu de multiplayer am bagat severu ca ex:50.7.7.131:7788 si imi cere o parola ca i bag ca nu dau conect intra in joc zice ca se conecteaza apoi zice ca reintearca si imi zice ca serveru nu raspunde... ce pot sa fac?

1 răspuns:
| a22team a răspuns:

Pei cum ai explicat tu nu prea inteleg... dar sunt 2 posibilitati.
1- Server-ul acela sa aiba parola... deci nu poti intra doar daca stii parola.
2- Cand se conecteaza si apoi iti zice ca se reiincarca gen : Connecting to 50.3.04.40.30:7777 si tot asa... inseamna ca serverul este inchis. Incearca sa bagi acest server in lista iar dupa imi spui daca merge : srv3.egaming.ro. Bafta happy