| Claudiu31 a întrebat:

Buna am un iphone 4s replica cand dau sa ma conectez la wifi imi cere o parola dupa ce scriu parola imi arata unable to conect ce pot sa fac. Funda

4 răspunsuri:
| deny2013 a răspuns:

Replicele nu sunt bune...da-i un restart sau du-l la reparat.

| AleeMtf a răspuns:

Ce replica? happy

| Dastlast a răspuns:

Da restart la mobil.

| J0hnN a răspuns:

Unele retele wifi sunt parolate de catre utilizatorul acesteia. Exista 2 posibilitati de a accesa o astfel de retea:
1. Sparge parola
2.Incearca sa-i ceri parola utilizatorului, si poate, daca e un om cumsecade, ti-o va da si tie.

Succes!