| D3nys02 a întrebat:

Cum sa-mi recuperez masina retinuta de politie in nfs most wanted?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti dar data viitoare fa si tu ca toata lumea, apesi alt f4 cand te prinde politiawinking

2 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Daca ai need for speed most wanted 2002 este simplu te duci in garaj la masina si apesi pe 2 daca nu merge trebuie sa bati bosii pentru acele stickere de eliberare a masini.

| SyBy92 a răspuns:

Nu cred ca poti normal, poate printr-un trainer si o sa-ti apara masinile din cariera dar nu-s sigur, ai putea sa incerci!