| Stroe_Ştefania_1990 a întrebat:

Cum să practic fotbal pe sims (pe telefon, android)? Adică am căutat peste tot, dar nu găsesc. Vă rog mult ajutați-mă! sad
P.S. : Dacă vă ajută uite ce îmi apare la acea misiune: "Practice soccer in a neighbor's town."
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| adinaidk13 a răspuns:

Trebuie sa fi conectata la Facebook pentru a intra la party boat acolo, te duci la un vecin (mai dezvoltat, de preferat primul din clasament), cauti stadionul in harta orasului si te vei descurca de acolo.