| MadutSsSa a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca la Sims 3 Seasons exista brad? Eu am cautat si nu-l gasesc, nu gasesc nimic legat de Craciun.Ma puteti ajuta? Dau funda! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| T0xXxiK a răspuns:

La Sims 3 Seasons din cate stiu articolele de craciun se elibereaza mai incolo. Dupa ce termini o anume portiune din joc.
Dar nu sunt foarte sigur
Sper ca ti-am fost de folos
numai bine happy

| MadutSsSa explică (pentru T0xXxiK):

Pai am jucat mai mult timp. Dar nu mi s-a eliberat nici un articol de craciun. Am vazut k apar pe net. Adica sa le downloadezi. Dar n-am reusit

| T0xXxiK a răspuns (pentru MadutSsSa):

Atunci trebuie sa-ti iei un 'Mod' de pe net cu articole de craciun...
O sa gasesti sigurat happy