| Stefan_Kalvyn_2001 a întrebat:

Cum sa rezolv o problema la SMITE? Intru in joc apare ecran negru si dupa o secunda ma scoate si zice ca "Smite.exe nu mai functioneaza. Ceva a facut ca programul sa nu mai functioneze. Windows cauta o solutie"

3 răspunsuri:
| Deea_Andreea_1999_g6q3 a răspuns:

Hey! Eu am avut Counter Strike care a avut acceias problema..Am cautat pe youtube si am rezolvat-o! Incearca sa te uiti pe internet cum ai putea sa o rezolvi! Nu e ceva greu ...La CS a trebuit doar sa umbli in proprietati!

| Deea_Andreea_1999_g6q3 a răspuns:

Atunci nu stiu ce sa zic....Mai cauta si daca nu îi gasesti rezolvarea te sfatuiesc sa il instalezi din nou....Sau sa il descarci de pe alt site.