| ericdeoliveira2013 a întrebat:

Nu-mi merge Internet Explorer 11 cand intru in el imi zice "Internet Explorer nu mai fuctioneaza" Si imi mai spune:
"O problema a facut ca programul sa nu mai functioneze corect. Windows va inchide programul su va va anunta daca este disponibila o solutie." Dau Funda! Urgent!

3 răspunsuri:
| Yasmine1999 a răspuns:

Problema asta o am si eu, doar ca am avut noroc ca aveam alt browser, am sters internet explorer (VIRUSAT FULL), si am downloadat iar alt browser si a mers/...da aceeasi treaba imi apare in contiunuare cu,, windowsu,, trebuie reinstalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Mozilla sau Chrome, dc folosesti IE 11?