| xDaaNyy a întrebat:

Cum sa setez la Gta san andreas Real V2 sa nu se vada in ceata in joc sa se vada cladirile tot timpu si strada masinile gardurile? Va rog un raspuns rapid. Mersi!

3 răspunsuri:
| pkpdionut a răspuns:

E bug de la joc. E prea modat (masini, strazi etc) si din cauza asta face asa. Nu prea ai ce sa faci. mai bine ia-ti originalul. happy Funda?

| xDaaNyy explică (pentru pkpdionut):

Ajuta-ma sa rezolv treaba si iti dau funda.

| pkpdionut a răspuns:

Pai nu ai cum sa rezolvi (du-te prin SF sau LV ca pe acolo nu face chiar asa urat am avut si eu jocul)