| biabibi09 a întrebat:

Cum sa sterg o pagina pe Facebook?
Primul raspuns >>Funda:X:X

3 răspunsuri:
| teocica a răspuns:

Cfe sa nu mai fii pe facebook nu mai intri vreo 2 sapt

| biabibi09 explică:

Pagina,nu cont!

| UrbanHawk a răspuns:

Prima data dai click pe rotita de sus din dreapta, apoi selectezi "Account Settings" (Setari Cont)

din meniul din stanga selectezi "Security" (Securitate)

iar jos de tot ai un link care scrie "Deactivate your account" (Dezactiveaza-ti contul)

dai click pe ala, faci tot ce scrie acolo, si dupa 14 zile contul tau va fi sters. ATENTIE, nu trebuie sa mai intrii deloc pe contul de facebook in cele 14 zile, altfel trebuie sa o iei de la capat si sa astepti iar.