| RazvanGeorge a întrebat:

Cum salvez o poza editata in photoshop cs3 in format JPG, daca dau save mi se salveaza in format PSD, iar cand dau pe ea imi deschide PhotoShop cu tot cu poza... iar daca selectez de la Save sa fie in format JPG cand dau click pe ea, mi-a deschide, dar mi-a deschide cum era ea originala...adica nu apar modificarile care le-am facut eu.Va rog ajutati-ma! Dau FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

Cand salvezi poza trebuie sa o salvezi.png! Ca sa nu piarda modificarile facute + efectele.

Funda?