| uniK_4184 a întrebat:

In photoshop cs5 dupa ce termin o poza nu pot sa o salvez ca o poza normala se salveaza in format de photoshop adica daca deschid fisieru se deschide cu poza in photoshop

Răspuns Câştigător
| Marinicha a răspuns:

1. cand salvezi, salveaza in format *. png
2. daca inca deschide cu photoshop da-i open with>selectezi windows photo and fax viewer si bifezi always...si mie mi s-a intamplatwinking

1 răspuns:
| Claw a răspuns:

Poti sa dai click stanga pe poza->proprietati->general->change-> windows picture and fax viewer->apply->ok
sau
click stanga->open with->windows picture and fax viewer