| Ibrahimovic a întrebat:

Dupa ce editez o poza in Photoshop, cum o salvez pe desktop ca sa ramana asa cum am editat-o?
Daca o salvez in format JPEG sau PNG se salveaza dar nu cu editarile pe care le-am facut!
P.S. am Photoshop CS4

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Bizar.

Eu iti recomand sa aplatizezi toate layerele si sa salvezi in format JPEG. Dar e bizar in sensul ca PS face acest lucru automat odata ce salvezi in orice format in afara de PSD.

Ok, faci asa -

Apesi meniul Layer / Flatten Image

Salvezi in format JPEG/BMP sau ce veri tu.

Nimic?

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Apesi "captureaza" pe acel ecran mic din dreapta.Bineinteles,dupa ce dai click pe poza respectiva.Succes!

| Ibrahimovic explică (pentru fuzzer):

Nu gasesc nici un ecran micstraight face In dreapta unde, sus sau jos?

| fuzzer a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Jos.

| yoboss97_5553 a răspuns:

Editezi poza in photoshop apesi pe butonul dupa tastatura tonguerint Screen SysRq este mai sus un pic de sagetile de controller si intri in paint (toate calculatoarele il au) dai la edit si dai paste si apoi daca ai programul snniping tool decupezi imaginea cat vrei sa iasa(de obicei dor windows 7 si vista il are instalat )si o salvezi se salveaza in format jpeg