| doubleb a întrebat:

Cum scap de HsHield metin2ro? (am windows 7 si pana acum mi-a mers cu hack dar nu am mai jucat de 3-4 luni si nu stiu ce sa-i fac, am sters hshield de tot si degeaba )

4 răspunsuri:
| doubleb explică:

Sau mai bine add: Body.alx93 sa imi explice cineva care stie bine( daca e cineva pe volans il rasplatesc! )

| Stefan001 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Vd2tBBD2syI
La mine a mers si nu-mi mai apare hshield acolo, si merge sa bag hack.

| SuNShiNe1947 a răspuns:

Ofof. gaseste un hack. dar. cu HACKSHIELD BYPASS. iti recomand eu unul fain. ANTYFLY+DMG.exe scrii pe google apoi il iei e un fisier exe. il pui in folder metin2 apoi dai click dreapta RUN AS ADMINISTRATOR apoi dai pe Bypass. dar dai doar prima data pe el apoi dai antifly+dmg dai ok si cauti in folder BYPASS.EXE click dreapta run as administrator. distractie placuta :d

| doubleb explică (pentru SuNShiNe1947):

Am nopatchBypass cu care intru in metin si am si antylfy+dmg si cand intru in el imi da eroare si la bypass cu run tot imi da cu hshield