| aly a întrebat:

Salut tpu.Joc metin2ro si cand am vrut sa intru azi imi iese din el si zice DETECT GAME HACK am luat mai de mult un fishbot dar nu l-am instalatm si dupa l-am sters. Ce pot sa fac dau funda va rog!
P.S pana acum a mers.

5 răspunsuri:
| P3TR3 a răspuns:

Sterge fishu' din pc.iar daca nu merge incearca ccleaner...stergi orice cu elwinking
iti va merge sigur asa. daca dai reinstal metin...nu merge..am patit'o laughing
Funda puppy dog eyes?winking

| aly explică (pentru P3TR3):

Pai l-am sters frate si acolo imi zice ca e dectat in system32 si acolo nu e nimic si oricum nu merge sa sterg...

| PlayBoys a răspuns:

Instaleaza-ti din now metinu!

| Cornelus06 a răspuns:

Eu zic sa il dezinstalezi stii de unde nu? apoi il instalezi iar am patit si eu asa si dupa mi-a mers. Funda? big grin

| CristyCoolBoy a răspuns:

Fa-ti sistemul, sau reinstaleaza metinul