| Alysée a întrebat:

Cum scap de virusi? ce virus e asta JS/iFrame.AZC?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este un Trojan! Intra aici si descarca, instaleaza, ruleaza MalwareByte Antimalware
http://www.tpu.ro/......cat-acest/
Succes!

| Andrei7520152 a răspuns:

Cel mai sigur, iti copiezi toate fisierele importante pe un stick, formatezi HDD, reinstalezi windowsul, imediat instalezi un antivirus (Avira FREE se poate downloada gratuit, de pe siteul lor. ai nevoie de net ca programul sa ia 30mb de updateuri dupa ce instalezi programul). dupa aia n'o sa mai ai probleme cu virusi.

| aka7up a răspuns:

AntiMalware nu prea detecteaza Trojani. el mai mult detecteaza Malware Spyware Worms, incearca sa ei SuperAntiSpyware detecteaza aproape orcewinking