| Andrey20 a întrebat:

Cum sa scap de un virus

7 răspunsuri:
| intelectualul a răspuns:

Antivirus o_O

| Oliveoo a răspuns:

Iti scoti si activezi un antivirus. O sa faca el toata treaba pentru tinekiss
succes

| Oliveoo a răspuns:

Anti-virushee hee

| Valenttina a răspuns:

Poi, ori descarci un anti-virus si il instalezi, ori iti schimbi windowsul.Nu cred ca ai avea alta metoda.happy

| qwertyz a răspuns:

Cu un antivirus laughing

| iuliang a răspuns:

Andrey este simplu.iti instalezi un anti virus si apoi dai scanare si cleaning...sau iti reinstalezi programul de software... sper ca am fost de ajutor

| Yoneelaa a răspuns:

Il scanezi cum altfel scanezi toate fisierele. eu asa fac happy