| lizzy01 a întrebat:

Cum schimb poza de profil de la canalul de YouTube?

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Optiunea unde poti schimba in lb romana este in josul paginii. ca sa schimbi avatarul te duci la numele tau de utilizator si cand dai click o sa-ti apara mai multe casute. tu dai pe cea pe care scrie account si de aici iti dai si tu seama ca e simplu. pentru background trebuie sa te intorci la channel-ul tau si sa dai pe Themes and Colors si dai Advanced options. dupa care dai la wraper transpareci si zici 100%. la fel si la transparecy din partea dreapta, tot 100%. dupa care dai click pe browse si iti alegi poza pentru. fundal.
ca sa postezi filme, langa bara unde cauti anumita videoclipuri se afla doua cuvinte browse si uload. tu dai pe upload dupa care postezi filmul pe care-l vrei(trebuie sa aiba maxim 15 min) si astepti sa se incarce.
Bafta!