| emilian2002 a întrebat:

Cum scriu pe cs 1, 6 in consola ca sa intru pe modul cu botii? ca nu merge cu "new game" va rog spune-ti dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| Terminatorul2 a răspuns:

Nu-i bun cs-u

| Geniuss a răspuns:

Salut inseamna ca cs pe care il ai tu nu are aceasta functie :p incearca-l pe asta :p http://neverstop.freewb.ro/carboncs

| emilian2002 explică:

Frate nu descarc alt cs asta e. nu merge cu new game pentru ca nu stiu ce mi s-a intamplat la cs si nu mai apare nimic (nici macar "options")

| emilian2002 explică:

Oricum multumesc de raspuns. speedy94 sa stii ca aceste chesti cu douapuncte p nu cred ca sunt permise!