| zBub a întrebat:

Cum se fac acum credite pe IMVU? Din cate am inteles nu mai merge faza cu conturile sad Dau funda cui imi explica!

3 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Cu meetme sau Review products
Din cate se zicea pe imvu, credite cu conturi se vor putea face de abia din anul 2015 parca.
APP stii sa faci credite cu meetme? daca nu sa stiu sa iti zic sau nu. este foarte usor dar ai o limita de 3 zile >.<

| zBub explică (pentru 德尼莎):

Ma invatat cineva aseara sa fac cu MeetMee :*
Invata'ma cum sa fac cu Review products

| 德尼莎 a răspuns (pentru zBub):

Dai la Earn Credits si acolo trebuie sa fie o bara unde scrie Review Products, dai pe el. Apoi o sa iti apara o casuta galbena pe care trebuie sa dai click, dupa iti apar mai multe casute una sub alta cu diferite cuvine iar daca ai sa dai pe una din ele ai sa observi ca sub ele este o casuta mai mare ca o sa se faca rosie debifeaza casuta pe care ai bifat-o si cauta un cuvant ca atunci cand il bifezi casuta de jos sa se faca verde. Daca ai gasit-o Apasa click pe casuta verde si ai sa observi ca, creditele tale au credcut cu 5 sau 6 credits in plus. Fa asa intruna pana ti se strang credite, stiu ca pare aiurea cum ti-am explicat dar asta este singura modalitate asta daca nu vrei sa platesti cu bani reali. sad