| FirstCookie a întrebat:

Buna happy! Cum pot face credite acum pe imvu? straight face Faza cu conturile nu mai merge. Dau funda :d

Răspuns Câştigător
| biancaalexe a răspuns:

Poti intra pe imvu.com, undeva scrie Credits si apare o lista. Apesi Earn Credits si e o lista mare cu lucruri ce ai putea sa faci ca sa castigi credite. Poti sa iti faci cont pe My YearBook si sa stai cat mai mult pe el ca sa castigi niste puncte. "L".10.000 L = 500 de creditewinking.Nu e prea mult dar poti lua si de la catel.

1 răspuns:
| FirstCookie explică:

Merci :*