| Alleksaandra a întrebat:

Cum se fac capsuni in jocul Transformice si pentru ce sunt bune?

Răspuns Câştigător
| parkour23 a răspuns:

La transformice sunt niste room-uri pe care faci capsuni room-urile:286637850,-384 astea sunt room-urile pe care le stiu eu si pe care faci capsuni.pe primul room trebuie sa tot apesi butonul S.
funda, te rog!

| Alleksaandra explică (pentru parkour23):

Deja stiam dar mersi oricum big grin

| razbunator02 a răspuns (pentru parkour23):

E o sala sau asta e codul de la mapa plzzz spune-mi

| AGOR a răspuns (pentru parkour23):

Cand intru pe room 286637850 imi da un room simpul

| anononymos a răspuns (pentru parkour23):

Eu am incercat de ce nu merge le mine

| Adrinaozarchevici a răspuns (pentru parkour23):

Nu pot

| Dani_Dani_1977 a răspuns (pentru parkour23):

Nu merge

| DoubleCaramell a răspuns (pentru parkour23):

What?

35 răspunsuri:
| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Ba tu nu ii asculta ca ei doar cersesc funda uite iti zic eu sincer: capsunile le poti obtine daca trimiti sms cu textul PASS la 1339 si iti da un cod de capsuni dar nu este gratis pentru ca trebuie sa-l introduci la Cumpara fraises sau o a doua varianta, intr-adevar exista sala aia de care zic ceilalti dar e valabila doar de event dar metoda cea mai sigura este de Craciun cand poti sa strangi cadouri, sa dai si de asemenea sa le primesti. Cadourile le poti strange de pe un /room Vanilla si poti sa le oferi in mapa de event. Acestea contin: iteme de Craciun, branze sau capsuni ^^. Bine asta a fost in 2012 acum in 2013 se va schimba doar mapa si modul de a primi si a darui cadouri dar, tot se vor primi capsuni ca asa a fost si in 2011. Enjoy babywinking

| JuliaMe06 a răspuns:

Buna,mai demult primeam 20 de capsuni din prima cand ne faceam contul, dar acum nu mai putem primi capsuni, la eventuri, sau la concursuri de moda. Poti sa cumperi cu bani reali.
Intra la magazin pe cumpara fraises.Alegi cate fraises vrei sa cumperi, si dai click. Dupa aceea trimiti sms la 1339 cu textul PASS.Iti vor trimite inapoi un cod.Si codul acela il scrii in bara de la chat pe transformice scrii /code (codu).Dar codul sa nu-i dai la nimeni, pentru ca acela va incarca codul si iti vei pierde capsunile. Sper ca ti-am fost defolos happy

| Unseen a răspuns:

Pentru a obtine capsuni trebuie sa donezi. Capsunile le foloseti pentru a-ti cumpara chestii din magazin si pentru a le personaliza.

| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Pai: Capsunile trebuie sa le cumper cu bani reali iar capsunile acelea daca ai iti cumperi cu ele lucruri in loc de branzici. Sper ca ti-am dat un sfat bun! Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissCochetEllyzabet):

CAti bani trebuie sa donez ca sa obtin capsunile?

| flavius9000 a răspuns (pentru MissCochetEllyzabet):

Da ce ai spus stiu ca e adevarat

| Mare_Andrei_1984 a răspuns:

Pai...daca vrei sa faci fraises pe Transformice trebuie sa tragi un hack sau sa intrebi un admin... poate va fi politicos si iti va da big grin Mie mi-a dat! sau ar trebui sa iti cumperi daca nu iti da

| Pikachu07 a răspuns:

AICI SE FAC CĂPŞUNI GRATIS ---> www.fraises-tfm.tk

| ornitoringfsa a răspuns (pentru Pikachu07):

Dar ce coduri punem?

| Baa_Ionut_1985 a răspuns:

Cum pot face capsiuni gratis in 2015?

| AliiixLexiii a răspuns:

Heeeeia la mine nu merge!

| DIstrugatoruklbido a răspuns:

Pai din cate stiu eu exista niste romuri care sunt gasite usor, si care le faci foarte usor cam sa zicem intro juma de zi 888 de capsuni daca esti profi intelegi ce vreau sa spun si romurile acestea sunt:/room 281941034715-27124 sau altfel poti sa-ti creezi si u un din asta de capsuni dar la 44 mape cu din astea te costa 128174 branze FUNDA

| Andreea_Adam_1993 a răspuns (pentru DIstrugatoruklbido):

Imi poti zice un cod de capsuni

| Gabriela_Gabi_1972 a răspuns:

Capsuni la jocul transformice se fac prin sms. capsunile sunt bune sati ei

blani sau lucruri de shaman

| Trandafir_Andrei_2000 a răspuns:

Capsuni sunt pentru magazin. Ei se folosesc pentru cumparaturi, in locul branzei si nu se fac. Ei se cumpara sau ii faci pe ReForMice.

| Roby_Robert_1997_K4dy a răspuns:

Alleksaandra capsunile sunt bune pentru : sa cumperii haine lucruri pentru shaman si etc. etc. etc. Răspunde la comentariul meu daca ai inteles ceva din ce ti-am zis eu, îți urez succeș la branze si la Capsuni!

| craciunita23 a răspuns:

Eu as vrea niste capsuni ca toti rad de mine

| alexelena2003 a răspuns:

Imi spuneti si mie cum intru pe room-urile acelea?

| Ciovana_Filica_1962 a răspuns:

Capsunile nu se fac se cumpara prin sms la pass.Ele sunt bune pentru a cumpara accesori. EX: o blana costa 2000 branza daca ai capsuni poti s-o cumperi cu capsuni la 500 capsuni

| Aniela_Io_1979 a răspuns:

Pe mine ma chema Timofeev10 pe transformice trimiteti mi coduri daca stiti soapta mie

| Daniel_Dumitru_1971 a răspuns:

Pentru capsuni trebuie sa dai bani si capsunile sunt bune pentru a lua de la magazin haine mai ieftine.

| Ilinca_Alesia_1999 a răspuns:

Va fraiereste nu fiti tonti.

| albert27 a răspuns:

Pei : de event(craciun paste Ziua indragostitilor ) le primesti la mapa de event si la finalul eventului trebuie sa te duci pe room 801 si acola apesi de multe ori s. sau le cumperi cu bani reali. Cu placere. Funda?

| Constantin_Robert_Iordache_1981 a răspuns:

Buna eu sunt Roert eu joc transformice dar nu stiu cum sa ban fraises si chesse