| catalin221997 a întrebat:

Cum se face un servar de counter strike 1.6 cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| Dukuu a răspuns:

In 2 moduri, primul mod e sa intri in folderul tau cu counter strike 1.6 si cauta hlds,are iconita rosie,te bagi in hlds,numesti serverul alegi mapa,vezi tu acolo, este usor, ip-ul e scris la ip adress, serverul se baga automat la favorite, al 2-lea mod e sa dai new game si nu sa alegi direct mapa, acolo in dreapta alegi si faci optiunile, bafta