| Palade_Robert_1997 a întrebat:

Cum se joaca Market Glory? Acum 2 zile mi.am facut cont.
Cum pot face bani?

2 răspunsuri:
| Tom36 a răspuns:

La inceput banii se fac din lupte. Ai 10 lupte pe zi si primesti bani si experienta. Cu cat ai mai multa energie cu atat primesti mai multi bani.

Poti sa faci energie citind ziare si cumparand lapte, pe care il bei inainte de lupta.

Dupa ce faci vreo 10 gold, iti cumperi o firma si incerci sa-ti vinzi produsele. Nu am ajuns la faza asta, pentru ca m-am plictisit dupa cateva zile.

| Bogdanbgd10 a răspuns:

Insrciete aici si ai bonus plus ajutor http://www.marketglory.com/strategygame/bogda_bogda